wtorek, 2 lutego 2010

Szafki, komody, stoliki- coffee table

 
Ten mały coffee table swoją prostotą podbił moje serce- projekt wykonany na życzenie Klienta.

Ten projekt był już bardziej skomplikowany. Szafki boczne z drzwiczkami miały być przystosowane do sprzętu RTV, a do tego dodatkowo mieć możliwość chowania się do środka , w momencie użytkowania sprzętu. Projekt logistyczny, ale opłacało się- efekt i radość właścicieli były najlepszą nagrodą.
Kolejne zlecenie, kolejne wyzwanie. Ten projekt zapamiętam na długo. Świetny i ciekawy projekt wykonany przez Klienta. Szafka stworzona specjalnie dla kolekcjonera płyt CD i DVD. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że szafka miała wyglądać jakby miała 100 lat i była dopasowana do innego mebla, który już został zakupiony jako gotowiec w sklepie. Proces jej tworzenia był niesamowity. Efekt natomiast przerósł nawet moje oczekiwania.


Tym razem zabudowa pod skosem. Powierznię domu trzeba wykorzystać jak najlepiej. W związku z tym bardzo prosty i traperski sposób wedle życzenia Klienta.

 Szukałem ciekawego pomysłu na TV set- tak żeby wszystko było w jednym miejscu, a dodatkowo żeby te cholerne kable zniknęły z widoku- śniły się mojej żonie po nocach :)


Kto z nas nie lubi pobyczyć się w ogrodzie, zjeść grilla, napić się zimnego piwka w gorące lato. My już mamy gdzie :)
Często jest tak, że nie zdajemy sobie sprawy z tego jak fajnie możemy wykorzystać narożniki domu. Dwie zabudowy, które zrobiłem wedle projektu Klienta świetnie wykorzystują  tą przestrzeń.


1 komentarz: